Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv! Nemrég felújítottam a...

Üdv! Nemrég felújítottam a camping kerékpárom, újra is lett festve és most már majdnem késszen van! Viszont abba a gondba ütköztem, hogy hiába tettem rá vissza az első és hátsó lámpát, mert a dinamó nem működteti! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már 3dinamóval is próbáltam, égőt is cseréltem a lámpákba, de így is semmi! Meg tudná írni valaki, hogy mi lehet az oka?

#világítás #lámpa #dinamó #Csepel Camping #Dinamó bekötés #Kerékpár dinamó
2023. aug. 22. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

A dinamó fèmrèsze, bilincse adja az egyik villamos csatlakozást. A lámpáknál úgy szintèn; kerèkpár fèm rèsze viszi. Vèlhetőleg ez nem jó.

Règen a bilincs kózep3n egy hegyes vègű csavar volt, ez adta a kontakt, vagy lámpáknál a felfogatásoknál körmös alátèt vágott a festèkbe a jó kontakthoz

2023. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy #1 irja a vaz adja a "test" vezetéket. A lampák es a dinamí felfogatásánál is szükseg van a fémes érintkezésre a vázzal.
2023. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
1# vagyok. A krómozott felület vezet, oda nem kell.(kormányszáron lámpa bilincs)
2023. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es! Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, meg lett a hiba! A dinamó tartóját kicsit megreszeltem, hogy a festék lejöjjön így szintén a lámpa tartóját és azóta már világít is a hátsó, és az első lámpa is!

Köszi a segítséget! :)

2023. aug. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!