Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik olyan szúnyogháló,...

Létezik olyan szúnyogháló, ami nem esik le 1 héten belül?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is sokat kínlódtam vele.

Aztán megvettem az olcsó, szürke szúnyoghálót, kidobtam a dobozában vele adott tépőzáras szalagot és vettem hozzá tesa szalagot, azzal sikerült rendesen feltenni.

[link]

Ez kibír több szezont is, csak ha közvetlen süti a nap, akkor elöregszik (mint minden más műanyag is) és akkor megy tönkre hamarabb.

De meguntam cserélgetni, gondoltam legyen akkor rendes szúnyogháló, erre annyiért akartak rolósat csinálni amennyibe az ablak került. OK, akkor legyen csak fix keretes. Az is 20 ezer volt alaphangon. Hát elmentünk a barkácsboltba, vettünk méterben üvegszálas szúnyoghálót meg kárpitozáshoz való szögbelövőt (olyan mint egy tűzőgép, a kapcsa is akkora méretű) és szépen felszegeltük vele az ablakokra. faablakok. Most jobban néz ki, mintha kerete lett volna és ha tönkremegy vagy le kell szedni akkor ugyanúgy javítani kell az ablak felületét, mint a tépőzár leszedése után is kellett - tehát nem számít.

2023. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Menj el képkeretezőhöz - vagy barkácsboltba és vegyél szép vékony fát és csinál belőle keretet és arra feszítsd a hálót szeggel. Az jó lesz amig a fa el nem rohad.
2023. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: ha lefested zománccal, kb örök élet az is.

Nekem van saját léckeretem kint az ablakban 10 éve, feher zománccal lefestve, a háló rákapcsozva tűzőgéppel.

Eső rendszeresen odaver, mert onnan szokott fújni a szél, még mindig semmi baja.

2023. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!