Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik fém szúnyogháló,...

Létezik fém szúnyogháló, műanyag ablakra?

Figyelt kérdés
Nemrég rakták be az új,műanyag ablakokat a panel-lakásunkba és arra szeretnék fix,dróthálós szúnyoghálót,ha létezik ilyen.Van két cicám,és az ő védelmükre kellene.Kivel érdemes megcsináltatni?Ha valaki tudna Szombathelyen ilyent,azt megköszönném!
2010. máj. 14. 11:49
 1/8 anonim válasza:
0%

Jó is lenne... :)

Ha létezne, akkor mindenki olyat venne, aztán legalább 3-4 évig nem venne senki újat. Akkor miből lenne a boltosoknak a bevétel? :|

2010. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez aztán nagyon okos gondolat volt,köszi!Azt tudom,hogy van fémből háló,a kérdés inkább arra irányul,hogy így kompletten,ahogy írtam van-e mondjuk Szombathely környékén.Amúgy pénzért mindent,lehet kapni.Na agyat,nem.
2010. máj. 14. 12:06
 3/8 anonim válasza:
Vannak fémhálók, azt beteheted, mégha nem is szúnyoghálónak készültek. Tüzép telepeken szerintem lehet kapni, ott nézd meg.
2010. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá,csak az a baj,hogy önkormányzati a lakás és nem örülnének,ha összebarmolnám az új ablakot valami tákolmánnyal
2010. máj. 16. 21:31
 5/8 anonim válasza:
Ha mindenre van vmi kifogás,akkor nincs megoldás.
2010. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! de van megoldás most néztem meg . nyisd meg a Petdrogéria lapot, ott lefele menj sokáig, és van macskaháló több méretben, fekete, fehér és áttetsző.

a részleteket ott megtudod, biztosan küldenek is.

üdv.-cicás-

2010. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én dolgoztam polg. hivatalban, én intéztem az önkormányzati lakások ügyeit. Az ilyen úgy működik (legalábbis nálunk), hogy beszélsz a polgival hogy mit szeretnél csinálni a lakáson, esetleg írásban is kérelmezned kell. Aztán ő megengedi (mert miért ne engedné meg? ezzel nem rontod a lakás értékét).
2010. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár a kérdés régi, hátha hasznos lehet valakinek aki később olvassa. Senki sem írta le a választ.


Igen, létezik fém szúnyogháló. Méterben lehet kapni, redőnyös, reluxás üzletekben árulják. Métere 1700 és 2000 forint között van (2012-es ár). És rendelni is lehet ilyennel a csináltatott szúnyógháló kereteket.

2012. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!