Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Simson S51 miért lefullad/leál...

Simson S51 miért lefullad/leáll hirtelen gázhúzásra?

Figyelt kérdés
A motorblokk fel lett újítva. Gyújtás jól van beállítva. Karburátorban nem vagyok biztos. Ha lassan elkezdem húzni a gázt, akkor szépen elkezd felpörögni a motor, de amikor elérem a gáz háromnegyedét, akkor mély hangja lesz a motornak és le akar állni. Egyszer puffant a kipufogó is. Amikor hirtelen visszaengedem a gázt és megint lassan elkezdem neki húzni, akkor ez megint lejátszódik. Amikor kivettem a gyertyát, akkor fekete volt.

2023. nov. 1. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyi kiegészítés, hogy új gyújtásalaplapot kapott (új tekercsekkel), illetve a karburátor kapott egy javítókészletet: új úszó, új fúvókák (70-es főfúvókát kapott).

Új súbert, súbertűt, súbertűtartót, új szívatódugattyút is kapott.

2023. nov. 1. 13:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elindul a levegő beállító csavart kellene állítgatni.Nem tökéletes az égés ,ezért fekete a gyertya .Remélem a benzint színt jó az úszó házban .
2023. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Gyújtás jól van beállítva."

"Amikor kivettem a gyertyát, akkor fekete volt."


Szerntem + özbarnának kellene lenne.

2023. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őzbarna akkor lesz,ha kb 50 es tempóban legalább 5 km lenyomnak vele .
2023. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az úszót beállítottam az előírt gyári értékre és nincs meg a 8 mm-es benzinszint.
2023. nov. 1. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok a levegő,de az lehet fals is.
2023. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!