Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 miért nem forog...

Simson s51 miért nem forog többet ?

Figyelt kérdés

S51 blokk, 60/4-es henger, 21-es BVF karbi, súber 2-es álláson, tuning rezonátor, gyári légszűrő rendszer.


Jelenség: végsebességgel haladva, 80 km/h-nál, a gázkar legfelső 1/3-ad tartományában nem történik semmi. Tehát ha teljes gázzal haladok, és lassan akarok lassítani, akkor legalább 1/3 gázt vissza kell engednem hogy elkezdjen lassulni a motor.


Lehetséges hogy abban a tartományban már nem kap elég levegőt magasabb fordulat eléréséhez, és ha nyitottabb lenne a légszűrő rendszere akkor jobban fel tudna pörögni ? Nem tudom hogy kinyomtassak-e egy tuning légszűrőt thingiverse-ről, hátha nem oldja ezt meg.


Valami ötlet esetleg ?



2023. júl. 8. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyújtás van rajta?
2023. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először gyertyaképet néznék, az mondja meg, valójában mi történik abban a felső 1/3-ban.
2023. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem a kérdéshez tartozik csak simán érdekesség, de szerintem óriási! :D


Sajnos nem túl jó a videó minősége..

[link]

2023. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tirisztoros ducati energia gyújtása van. A gyertya jól néz ki
2023. júl. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!