Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kompresszor nyomáskapcsolóját...

Kompresszor nyomáskapcsolóját hogyan lehet beállítani?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ilyen fajta nyomáskapcsoló van a kompresszoron.


A rugó feletti csavarral beállítottam, hogy mennyire termelje fel a levegőt, de ahogyan fogy a levegő, túl hamar bekapcsol.


Hogyan állítom be, hogy hány barnál kapcsoljon be? Rokonom szerint kell lennie rajta egy másik állítócsavarnak is, de pusztuljak meg, ha látom. Nem tudom hol kell keresni.



nov. 23. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi típusa? Manométerek előtti piros állítócsavar mit csinál?
nov. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy skála van, egy mutató, akkor nincs. Adott a delta èrtèk nem állítható. Inkább fotóztad volna, jobb volna. Ezeken semmi sem látszik. A típus adataiból is kiderül.
nov. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hiába fotózom, nincs rajta típusjelzés. Le van kopva. Szerintem aki tisztában van a kompresszorok működésével az el tudja mondani, hogy mit kellene keresnem rajta.


#1 Köszi a hozzászólást, de egyértelmű, hogy nem értesz hozzá.

nov. 23. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, elképzelhető, hogy ezen a típusú nyomásszabályzón nem állítható a delta érték. Ez sajnálatos.
nov. 23. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiken van második állító csavar.
nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!