Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi lehet a baja a benzines...

Mi lehet a baja a benzines láncfűrészemnek?

Figyelt kérdés
Már egy éve meg van, eddig hibátlanul szolgált, most egy hosszabb állás után elindítottam és folyamatosan forgatja a motor a láncot (meg van húzva) aztán egy idő után be áll a normális alapjárata. Ha vágok vele akkor a lap mellett köpi az olajat…

dec. 2. 13:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és erőtlen is. Egy vékony ágat is alig lehet vele el vágni a láncnak van éle
dec. 2. 13:13
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Kínai ? Akkor a gyertya gagyi erősebb hőertekűt kell venni , az olajadagolas 1/30 vagy 1/40 arányban jó . A karbik sem profik 3-4 év inteziv hasznalat utan szétkopnak, a benzin atömlik a légszűrőn . A levegő dusitó hangoló és alapjarati csavarokon kell állítani .
dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kínai.
dec. 2. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Berántó és lapátkerék oldalon is nézd meg, hogy nem onnan indul-e az az olajköpködés, mert akkor szimmeringcsere, meg ha benne van a korban, akkor igencsak csapágy is. Olyan kétezer körüli alkatrészárral kell számolni.
dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint mindkét főtengelycsapágy és -szimmering cserés, leélték az életüket.
dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap meg nézem. Ezekhez a kínai gépekhez hol lehet kapni alkatrészt?
dec. 2. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Piac, kertmotor.hu, profikisgep.hu, bulimoci.hu
dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Üzemanyagot lecserélni a tankban

Karburátort beállítani

Olajszivattyút lecserélni

(a lapnál köpi az olajat, tehát az olajszivattyú elkopott (tipikus hiba))

dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Üzemanyag nem volt benne. Mindig annyit töltök bele hogy amég használom ki is fogyjon belőle szóval az friss volt. Amúgy az egy év alatt nem sokszor volt használva egy vastagabb diófa ágat vágtam le vele amit fel is daraboltam, meg egy cseresznye fát vágtam ki vele. Ennyi idő alatt elkopott volna?
dec. 2. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer szoptam így, hogy azt gondoltam, hogy egy jól látható mennyiségű benzinnel be kell indulnia. A lelkét kirángattam (vagy ő az enyémet), aztán tele tankkal pöcc-röff. Soha többet. Fűrészt egyébként is illő tankkal és lánckenővel teletöltve indítani, úgy jó esetben a lánckenőből marad bőven, mire kifogy a tank, és azonnal lehet látni a zabálás első jeleit bármelyiken, amikor megvan a szokásos maradék látványa.
dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!