Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Unical kone kazán kijelzője...

Az Unical kone kazán kijelzője sötét, mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
Az utcában lekapcsolták az áramot, mert az oszlopot cserélték. Amikor visszajött az áram akkor a kijelző sötét volt. Van ebben valami biztositék vagy mi lehet a hiba?

dec. 4. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs lecsapva valamelyik biztosíték? Ha a kazán dugóját kihúztátok közben visszadugáskor megcserélődhet a fázis, próbáld fordítva is bedugni. Nem tudom érthető-e, szóval a konnektorba fordítva kellene bedugni esetleg.
dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erthető, de nem húztuk ki a dugot.
dec. 4. 23:14
 3/5 A kérdező kommentje:
A bizositékok is rendben vannak
dec. 4. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Van áram a konnektorban? Ha semmi nincs a kijelzőn, csak arra tudok gondolni, hogy nem kap áramot. Esetleg utcai hiba is lehet, ha valamit rosszul kötöttek össze.
dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közbe szereztem még infót:

a kazán tetéjén a kéménycsövön kondenzviz keletkezett ami végigfolyt a csövön és egy csavaron keresztül becsepegett a kazán dobozába és ott lecsepegett. Valószinű hogy ez okozhatott valahol zárlatot, bár elektromos részre nem láttam hogy rácseppent volna.


Viszont a ventilátor meg ment egyfolytába. Érdekes hogy a kijelző sötét de a ventilatornál volt áram. Mostmár biztos hogy valami zárlat van. Kiváncsi vagyok a szerelő mit fog mondani? Valamint arra is hogy a kéménycsövön mitől keletkezett kondezvíz?

Remélem az egész panelt nem kell cserélni

dec. 5. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!