Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy mini elektromos...

Vettem egy mini elektromos láncfűrészt, milyen akkut javasoltok hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval alább linkelem, hogy miről is lenne szó, és akkor mondom, hogy miben lenne szükségem segítségre.

Szóval 2 akkuval érkezett a dolog, viszont van egy olyan "baja" ha nagyobb fát vágok vele, és megáll a lánc, akkor 10 másodpercig nem tudom újra használni, csak egy kis várakozás után. Nézelődtem a neten és azt írták, hogy azért lehet, mert gyenge ez a gyári akku hozzà, és hogy szerezzek hozzá egy makita akkut (mert azzal kompatibilis).

Nos lehet, hogy tényleg csak az akku a baja? Amit meg szeretnék tudni, hogy van valami alternatívája a makita akkunak? Mert egy töltő+ akku kétszer annyiba kerülne, mint maga az eszköz.


Köszi a helpet. Pacsi!


dec. 29. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor linkelhetnèd is.

Valszínűleg nyomatèk vagy túlterhelès gátló kapcsol ki, ès idő mire visszaàll. Vèdi a berendezèst a motort.

dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy 8000Ft-os kis fűrészt wish-ről, az eredeti akksija nagyon gagyi, az egyik 2 hét alatt tönkrement, a másik pár hónap után, mondjuk az kint maradt egy zivatarban.. Makita akksival remekül működik, passzol a foglalatba, de a Bosch akksival is ment. És a Makitával pörög is, csak a láncnak folyton utána kell húzni mert könnyen kilazul.
dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, itt a link.


[link]

dec. 30. 06:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Veszel normális Li 18650 akkut, azt simán beèpítheted az eredeti akku tokba. Hasonló van benne, csak szar.

Lènyeg, hogy a fesz meglegyen, ès leadja a szüksèges ampert.

Egy volt ismerősöm így alakítja át a règi NICd akkus gèpeket.

dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!