Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van légtartályos kompresszorotok?

Van légtartályos kompresszorotok?

Figyelt kérdés
Ha van, milyen márkájú, és mire használjátok?
jan. 15. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Legegyszerűbb 24 literes tucat kínai kompim van (hyundai van rámatricázva, de az nem jelent semmit)


Bringát pumpálok vele, meg takarítok a lefújó pisztollyal. Vettem hozzá lidlis légkulcsot, de az én gépem 8 bar nyomása gyenge hozzá. Meg se mozdult a kocsinak a kerékcsavarja. A homokszóró fej 1 percig működik.


Haverom 2 dugattyús 12 baros gépével működik a légkulcs, de hát az volt vagy 300 ezer...

jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nincs.

Egy 10-20-30 literest nem vennék meg sosem, mert ahogy 1-es is írja, gyakorlatilag semmire sem jó. Nagyobb meg nem kell egyelőre.

A portalanitandó cuccaimat egy compucleaner porfújóval tisztítom.

jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Van. Néha azzal pumpálom fel a biciklit, amúgy semmire.
jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Van. Házi készítésű.

Leginkább festésre alkalmanként, de használtam már duguláselhárításra is.

jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy épített, maga a kompresszor rész egy ismerőstől jött akinek gumis műhelye van de oda már kevés volt, tartály volt itthon már rég, mellé a motor meg jött a szalagfűrészről amit úgy se használtunk szinte soha.

Igaz a kompresszor se gyakran van, de még így is több értelme van mint a szalagfűrésznek, pl nyáron medencét felpumpálni, szerszámokat kifújni, pl láncfűrészt fafűrészelés után és hasonlókra.

jan. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!