Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kisméretű FÉG fali gázkonvekto...

Kisméretű FÉG fali gázkonvektort hogyan lehet tökéletesen lemosni, ha ráfolyt valami?

Figyelt kérdés

Még ősszel, amikor nem volt bekapcsolva, rakta rá a gyerek az amerikai palacsinta tésztát... Persze hozzáért, elbillent a tálka, és ki is folyt belőle, egyenesen a konvektor közepén meg bal felén csorgott le.


Ahogy észleltem, lekaptam a felső rácsot és töröltem le, meg az egész búrát levettem. Úgy gondoltam letakarítottam rendesen.


De mikor hetekkel később bekapcsoltuk a fűtést, kiderült, maradhatott még rajta, mert égett szag lett.

Újra lemostam, ahogy beérek, de hiába. Kis lángon már nem érezni a szagot, de ha erősebbre tesszük a fűtést, akkor újra az az égett fejfájdító szag jön.


Hogyan lehet rendesen letakarítani?

Szét lehet valahogy szedni, hogy jobban belelássak és hozzáférjek???


Fotózni most nem tudom, de neten találtam ugyanilyen típusú konvektorról fotót, ilyen:

[link]



Tudtok segíteni?



jan. 18. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Járasd maxon 2 órát, leég róla, aminek le kell
jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Üvegmosóval fèrsz be, de már túl règi, ès rá is ègett valamennyire. Ègesd le maxon.
jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem már legalább kétszer járattam maxon, ha nem is két órán át. Épp emiatt, mert én is úgy gondoltam, hogy leég, aztán megszűnik a szag.

De nem, egyáltalán nem szűnik, még csak nem is tompul. Rettenet irritáló.


Mármint ha minimumon megy, akkor nem érezni, de ha pillanatra is feljebb vesszük, akkor egyből bűz lesz, lehet szellőztetni, holott pont a melegcsinálás a cél.

Egy fázós rokon lakik nálunk, és folyton feltekeri amikor nem látom. Hiába kérem, hogy ne tegye, mert sajnos ez a szitu. Azt mondja inkább a bűz, csak legyen meleg. Nekem a fejem is megfájdul ettől a brutál szagtól.


Inkább nekiállnék erőnek erejével is jobban letakarítani, de nem tudom hogyan tegyem.


Nem is tudom pontosan hol lehet beragadva a cucc, hogy hol is keressem, merre vakarjam.

jan. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!