Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha lecseréltem a régi víuóráka...

Ha lecseréltem a régi víuórákat, akkor csak "lakás mellékmérő üzembe helyezés" végett kell kihívni a vizmüveket ugye?

Figyelt kérdés
Lásd a kérdést mint fent: lejárt a vizórám idén és más problémák is voltak, a szerelő ajánlaotta hogy ő egy menet alatt megcsinál mindent, elháritja a problémákat ÉS cseréli a vizórát. Most hitelesíteni szeretném az új órákat.

márc. 3. 11:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban fiam. Vasárnap van és jelenleg csk az automata ügyfélszolgálat elérhető, gondoltam hátha találok egy értelmes embert aki már csinált ilyet.


Menj innen a drv-s linkeddel, meg a szájhagyományonok alapuló ijesztgetéseiddel. Semmi értelmesen nem kommenteltél idáig.

márc. 3. 12:30
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

#9 Még konkrétan a vízművek oldalát is belinkeltem neked ahol ők maguk írják le hogyan kell történnie a vízóra hitelesítésének.

Mindent jobban tudsz nálunk akkor mi a kérdésed?

ELŐBB kellett volna tisztáznod mit hogyan kell csinálni.

HA valóban a vízművek által elfogadott szerelővel dolgoztattál akkor annak tudnia kellene hogy mi a menete a továbbiaknak, akkor miért itt kérdezel minket? Ráadásul beteszel egy félmondatot majd kiakadsz, hogy nem vagyunk gondolatolvasók és nem tudjuk mi minden történt ezen kívül.

Leírtuk, hogy nem lehet csak úgy hitelesített vízórát cserélni. Te már megcsináltad akkor a szolgáltatóhoz fordulj azzal hogy mit tegyél ezek után ha már a szerelőd nem mondta meg. Aztán majd kiderül!

Érdemes lenne egy ilyen fórum helyett a szolgáltatód honlapjára belépni és ott megkeresni az információt vagy ott írni kérdést az ügyfélszolgálatnak, ahol már valóban megadod a teljes leírását az esetnek, nem csak egy fél mondatot, mint itt.

márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

A drv-nek semmi köze hozzám máshol lakom.


A szolgáltatóval már egyszer egyszer beszéltem, de szeretnék több infót, mert nem volt egyértelmű.


Kérem csak olyan szóljon hozzá, aki tudja értelmezni a kiiírtakat, nem akarok unatkozó pistikékkel csevegni.

márc. 3. 12:35
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

#13 Azt nem fogod fel, hogy abból amit kiírtál csak ennyit lehet "felfogni" és ilyen válaszokra számíthatsz.

ha nem írod le melyik szolgáltatónál vagy akkor marad az hogy egy random szolgáltató oldalát mutatom meg neked. A követelőzés helyett tedd meg hogy leírod legalább azt, hogy melyik szolgáltatóval vagy szerződésben, mert mégis hogy gondolod hogy bárki is tud segíteni annak értelmezésében amit írnak ha nem lehet megtudni hogy mit is írnak le?

márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ha továbbra is visszajártsz a félig emésztett üzeneteiddel, csak több lecsútot kapsz. Én meg maximum keresek egy másik fórumot.
márc. 3. 12:39
 16/23 anonim ***** válasza:

#15 Semmi probléma. Szóval van egy kamu kérdésed, hiszen azt se vagy képes leírni melyik szolgáltatónál vagy szerződésben, értem.

Akkor további jó szórakozást!

márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Többször is elmondtam, hogy rossz válaszokat adsz, tartózkodj az olyan témákhoz való hozzászólásoktól, amihez nincs elégséges információd. Ez nem Dr Gyakorikérdések Párkapcsolati fórum, hova beköhöghetsz akármit.

Bye.

márc. 3. 12:44
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem kell amennyiben az ő partnerük szerelte le és fel akkor csak a munkalappal kell besétálni a vizesekhez.
márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
40%

17# jogos a válaszadó. Most leírtad, hogy nincs elèg infója. Ezt írta ő is, ès infót kèrt. Pontos infó nèlkül nincs pontos válasz!

Ezenkívül, ha szted rosszak a válaszok, akkor te mindenkèppen tudod a megfelelő választ. Csak szórakozol itt. Mègis te vagy a ..... ez már tuti.

A válasz meg egyszerű. Felhívod a vizest tisztázod mit kell a papírral csinálni. Ha ez nem jön össze, irány a szolgáltatódhoz szemèlyesen a papírokkal.

De te jobban tudod..... Akkor csinálj amit akarsz, ennyire vagy kèpes, illetve ennyire sem .

márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Annyi téves infót idehordtatok, hogy felsorolni is fáj,

javítám a listát hátha valaki szintén szeretne infót:


1) saját magam (vagy megbízottam) is elvégezheti a vizóracserét ha értünk hozzá, sőt szerződött parnereket is ajánl maga a vízművek,


2) ebben az esetben az üzembe helyezést kell kérni az aktuális társaságtól, am jóval csekélyebb összeg, mintha a vizművek végezte volna el, ki tudja miért.


3) kétfajta vizes cserél órát az egyik azonnal tud hitelesíteni a másik nem, itt kellenek az általam leirt papírok, akit érdekel görgessen vissza, már egyszer leirtam.


4) a válasz a kiirt kérdésre amit azóta megszeretem máshonnan aki két mondatban tisztázta a helyzetet: mellékmérő üzembe helyezés és a plombálás ugyanaz és ez a következő lépés.


A bürokratikus procedúra érdekelt volna (aminek szerintem a dokumentációját részemről elvégeztem, mint irtam fentebb részletesen, ezen ugye elegánsan átsiklottunk).


Annak cimezve aki ide visszajár: nem értesz hozzá látványosan, el sem tudom képzelni miért akarsz olyan témáról társalogni, amihez lövésed sincs.

márc. 3. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!