Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az furcsa,ha lány létemre...

Az furcsa,ha lány létemre érdekelne az asztalos szakma?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Igazából nem azon gondolkodom,hogy asztalosnak állok,csak érdekel a fa megmunkálása,hogy hogyan lehetne fával dolgozni,ez olyan érdekes számomra,meg a faragás.Félre ne értsen senki,ezek közül egyiket sem végzem,igazából csak érdekel.De nem mondanám,hogy ki se próbálnám,igazából,csak nincs ki tanítson,akivel tanulnék,ilyen hobbi szinten.Esetleg lenne olyan aki tudna valamiféle segítővideókat ajánlani,ami ilyenekkel foglalkozik?Van ilyen?

A válaszokat előre is köszönöm!



márc. 6. 07:10
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az volna jó, ha volna a közelben asztalos műhely,és oda eltudnál látogatni.Én asztalos műhelyben nőttem fel, mégis gépszerelő lettem.Apukám csinálta a famunkát, én meg ha elromlottak a gépek javítottam .

Bátorítalak a famunka felé. Sok női asztalos van, és nagyon ügyesek,nagyon szép dolgokat lehet csinálni. A lényeg valósítsd meg az álmod , ne add fel.

márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem furcsa. A férfiak között is van női szabó.
márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!