Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tennél, ha nyárra egy...

Mit tennél, ha nyárra egy erkély ajtóra kellene szúnyogháló, ősszel már redőnyt is vennénk. Nyitható ajtós szúnyoghálót szeretnénk, nem tudjuk ha ez fent van, redőnyt tudunk e feltenni?

Figyelt kérdés

márc. 11. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Én megkeresnék egy asztalost és töle kérnék tanácsot - ez ugyanis az ö szakmája.
márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ha most megcsináltatod a nyíló szúnyogháló ajtót, majd utána a redőnyt, akkor a szúnyoghálót kisebbre kell szabni majd, mert nem lesz jó a mérete, ez plusz költséget jelent.
márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ahová a szunyoghálós ajtót teszed, azon a részen a redőny kijjebb kerül, ezt fa pótlécekkel szokták megoldani.
márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha én nem látom át a dolgot akkor a pénztálcámba nyúlnék és szakembert hívnék aki igény és lehetőség szerint megoldaná. Annak nincs értelme, hogy hülyeséget csináljak, v használhatatlan nem ide való cuccokat vegyek feleslegesen. Én a szúnyoghálós ajtócskát az ajtótok külső keretéhez rögzítettem és kifelé nyílik, az ajtó befelé. A szűkös hely miatt méretre gyártott rolettás sötétítőt rendeltem ami az ajtótok belső feléhez van feltéve, így nyitott ajtó mellett is használható pl nyáron.
márc. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mehet redőny és szúnyogháló is de mestert hívj.
márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A majdani redőny tok miatt át kell majd szabni a sz.h. ajtót.

Inkább kigazdálkodnám a redőny árát már most.

márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Egyszerre oldjuk meg, szakemberrel.

márc. 17. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!