Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Cornelius keg aljának, belsejé...

Cornelius keg aljának, belsejének fényesre polírozását mivel érdemes végezni?

Figyelt kérdés
Látok ronda kis karcokat az alján, és mivel sört töltenék bele, szeretném, ha nulla élővilág lenne benne, amikor széndioxiddal szépen átöblítve, zárt átfejtéssel érkezik a frissen leerjedt legújabb recept. Tükörsima kéne legyen. Nehezíti a dolgunkat az, hogy egy ellipszoid szájon kell beférnünk, ami 80 és 93mm átmérőjű, illetve a kb hatvan centi mély dolog is megkíván némi találékonyságot. Mivel ez egy fórum, feltételezem, hogy kallódnak erre páran olyanok, akik találkoztak már a konkrét problémával. Jóárasan vettem (nyolcezer pénz), szeretném, ha ez így is maradna. :) Tehát nyilván fontos, hogy ne költsünk nevekre, hacsak nem nagyon muszáj, és ne nagyon kelljen a jelenleginél komolyabban felgépesítenem magam (arra gondoltam, hogy hosszú szár végére rakok fúrótokmányt, van hulladék fúrógép is tokmánymenetet kiműteni, meg köracél is - illetve 90mm, max 20mm vastag, enyhén hajlékony koronggal bele tudom gombolni a kis Makita sarokcsiszolót is, ha mindenét leszedem). Hogy lesz szép és célszerű a megoldás?
ápr. 15. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!