Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell 18/48 LI-I solo akkus...

Einhell 18/48 LI-I solo akkus ütvefúró csavarozó eszközről tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Kizárólag hobbi szerűen barkácsolok időnként, és a minap hirtelen szükségem lett egy akkus csavarbehajtóra, és vasárnap lévén csak egy üzletet találtam nyitva, és az alábbi eszközt vásároltam:

[link]


Úgy KB. akkuval együtt 50000 ft.-t szántam rá, szerettem volna ha nem csak csavarbehajtásra, hanem kisebb fúrási munkálatokra is tudjam alkalmazni.

Utólag úgy látom, hogy ha nem lett. volna SOS, rendelhettem volna elismertebb márkák termékeiből is.

Hozzáértők véleménye?

Előre is köszi.



ápr. 28. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó ár érték aránya van,és elfogadható a minősége is, dolgoztam vele, és elégedett voltam vele. De tudnod kell, ez a gép ütvefúrós funkciója csakis a könnyű falazatokra jó (tégla,ytong,mészkő ilyenek) de az erős vasalt betont nem tudja már kifúrni.
ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válszodat.
ápr. 29. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy két akkuval, töltővel megáll egy nagy név ennyinél, többnyire a leggyengébb gépeik mozognak 50k körül minden nélkül.
ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!