Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell megjavitani a...

Hogyan kell megjavitani a zuhanyválasztó kart? Régi, két tekerős, hagyományos, legolcsóbb csaptelep.

Figyelt kérdés
Hibajelenség: ha a kádcsapot használom, a zuhanyrózsaból is folyik kozben a viz olyan 10-20%-kal, illetve forditva is.
ápr. 21. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
betétet kell cserélni.
ápr. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb lenne inkább egy karos zuhanyváltós új csaptelepet venni.

( ez olcsóbb lesz mint a régit javítgatni)

ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi!


De most milyen betetet?

Lehet kapni a zuhanyvaltoba is betetet? Mert a csapbetetek most lettek kicserelve.

ápr. 28. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mofém, vagy ismert nevű márkás) akkor kapsz bele váltó betétet a szerelvényboltokban, és nem is drága.

[link]


Ha import noname pl praktikeres a csapod akkor esélyed sincs alkatrészhez jutáshoz.

ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jo! Koszi! Van ilyen?? Nem is tudtam!!


Es akkor nem kell hozza nagy szaktudas vagy szerszam kulonosebben, ugye?

A csapbeteteket kicsereltem, akkor ezt is ugyanugy kell kábé?


De jó!

ápr. 29. 16:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem szetszedem es a betetet beviszem a boltba megmutatni.
ápr. 29. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen a betét kicsavarható, még a vizet sem kell elzárnod hozzá,hiszen a víz-záró rész, azaz a 2 betét... előtte van! Nekem a tapasztalatom,hogy a betét igen nehezen/erősen lesz csak kitekerhető onnan, mert a betét belső tüskéje be van állva mint állat,(ez váltja az irányát a víznek). A Krómos fogantyú alatt találod majd a betétet és annak kitekeréskor ez a kis tüske gyakran le szokott törni odabent és onnan majd ezt ki is kell piszkálni 1 kis csipesszel,azért hogy az új betét működését ez a leszakadt darab ne akadályozza . Elég egyszerű a működése a szerkezetnek, nem kell hozzá harvardi diploma.

Sok sikert a szereléshez.

ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!