Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » John Deer fűnyíró traktor...

John Deer fűnyíró traktor "gondolkodik" a lejtő előtt, miért?

Figyelt kérdés

SZiasztok! Új meghajtó ékszíj. A lejtőnél lelassul, megáll, és csak sokadik próbálkozásra indul. ö 90 fokos fordulóknál is belassul, és csak lassan gyorsul újra fel. ha ilyenkor megáll, akkor ha a gázpedál éenyomása uzán visszább engedem, akkor jó eséllyel "elkapja", indul. ELőször lejtőnél jött elő a hiba, aztán tolatásnál, végül már menet közben is a fordulóknál. Ha kikapcsolom a késes vágóasztalt, illetve ha gázfröccsöt adok, jobb kicsit a helyzet.

Ötleteim nekem is vannak, de kíváncsi lennék olyan ember véleményére, Aki hasonlót tapasztalt, és ért hozzá. Köszönööööm!


ápr. 23. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Van vagy 25 fele funyiro traktorjuk. Tipus/modell/valami azonosito? Evjarat?

Kb mintha azt kerdezted volna, hogy van egy Suzuki autod, ezt es ezt csinalja, mi a baja.

Vannak hibakodok, amik egyertelmuen kiirjak, hogy mi a baja, es azt is, hogy mennyire sulyos/surgos a javitas (eleg ket csavart meghuzni vagy hivj azonnal egy vontatot). Ha nem huszon+eves a funyirod (vagyis 2006 utan gyartott), akkor a hibakod segit meghatarozni, hogy mi a baja.

ápr. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Részben igazad van, részben nem igazán segítesz, csak kioktatsz. A traki D 160, és tizen-valahány éves, nincs 15, de most nincs itt, hogy megnézzem, láttam az adattáblán a dátumot. Hibakód nincs, ha lenne, rá tudtam volna arra is kérdezni igen, vagy rákeresni, vagy a szervizest kérdezni... A kijelző csak a munkaórát jelzi. kicsivel van amúgy 1000 felett. ÉS a suzuki fékje hol fog, hol nem fog, akkor levegős, sztem bármelyik típusnál, ezért nem éreztem úgy, hogy típus specifikus hiba lenne. Ezért keresek választ.
ápr. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!