Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosogatógépet szeretnék...

Mosogatógépet szeretnék utólagosan beszerelni a lakásba. Kit kell hívjak megcsinálni?

Figyelt kérdés

Csak mosogatócsap van, szóval ki kéne alakítani külön még egy ki-befolyót.


Még nem csináltam ilyet, nő vagyok, nem tudom milyen szakembert hívjak.

Ezermestert, mert a pult alatti\melletti szekrény helyére szeretném rakni a gépet, és külön vizszerelőt a lefolyók kibővítése miatt?

Csak ennyi?


ápr. 27. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízvezetékszerelőt.
ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ki kell bontani a szekrényt is. Ahhoz külön szakember kell még, igaz?
ápr. 27. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz. Vagy egy jó ezermestert, aki ért hozzá és beépíti neked a pult alá. Ha kell, tudok segíteni ebben. Írj rám.
ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nem írtam, hol található a lakás
ápr. 27. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki kell cserélni a sarokszelepet, meg esetleg a kézi mosogató bekötő csövét ha nincs rajta mosogatógép csatlakozó. Ehhez a vízvezeték szerelő ért.

Ha meg extra konnektor kell akkor villanyszerelő.

ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére mi előre terveztük, hogy majd valamikor ott lesz egy mosogatógép, így 10 év után nem volt probléma betenni, mert ki volt építve hozzá a csatlakozó.

Nekünk elég volt hozzá egy vízvezeték szerelő, mert végül ne BE építettük a szekrénybe, hanem csak mellé - a terv az volt, hogy kivesszük az egyik 60cm-es szekrényt ha majd akarunk mosogatógépet. de a szekrény jobban kellett így vettünk egy 45cm-es kisebb mosogatógépet inkább.

Ahogy írták ha nincs ott konnektor a közelében akkor kell villanyszerelő, a vízbekötéshez kell a vízvezeték szerelő és ha ti nem tudjátok a szekrényt kivenni akkor kell egy asztalos is hozzá - vagy valaki aki meg tudja csinálni mind a hármat.

Ha rákeresel, hogy "mosogatógép bekötése szakember" vagy hasonló címszavakkal, akkor fel fog dobni szerelőket és van köztük sok aki az elektromos részen kívül a többit megcsinálja egyedül. A villanyszereléshez biztos külön kell ember - vagy veszel egy hosszabbítót és elvezeted a konnektortól messzebbről.

ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Asztalos, vízvezetékszerelő, villanyszerelő.
ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!