Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » ALDI-féle WorkZone akkus...

ALDI-féle WorkZone akkus ütvefúró-csavarozóval van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sima akkus csavarozó van egy ugyanilyen gyártmány a családban, évek óta tökéletesen teszi a dolgát, jó minőség és 3 év garancia van rájuk.

Viszont az ütvefúrással kapcsolatban szkeptikus vagyok. Képes egy ilyen gép akkor nyomatékra, amivel a téglát, esetleg betont meg lehet fúrni?

Otthoni, hobbi felhasználásra kellene, alkalmanként találkozna csak téglafallal, akkor viszont örülnék, ha nem fossanna le két fúrás után.


[link]



#csavar #Aldi #workzone #akkus ütvefúró
2017. jan. 27. 11:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
49%
Én tegnap este vettem egy ugyanilyen gépet, és kiválóan működik. Ma leteszteltem téglával is és jól ki fúrja. Betont szerintem ne próbáld fúrni. Nekem nagyon be jött ez a gép.
2017. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
34%
Annyi, hogy ezért a pénzért megfelelő darab, látszik rajta a spórolás azért pl a tokmány tekintetében, és az ütvefúró résztől se várjál nagyon sokat, téglát persze biztosan betöri. A 3 év garancia általában egészen jó az aldinál ezért nincs annyira nagy veszíteni valód, ha ilyet veszel. Nem járnál jobban egy Black&Deckerrel (mert már elég vacak) sem, de a zöld bosch sem egy komoly darab. A barkács kategória királya persze a makita, de az meg nem biztos hogy megéri havi 1-2 használatra, sőt a csavarbehsajtóival sincs jó tapasztalatom, és túlzottan jókat sem olvastam mostanában. Szerintem bátran megveheted, ha nem tetszik, visszaviszed.
2017. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megvettem, egyelőre még csak sima csavarbehajtásra használtam, tökéletes! A héten megtámadom vele a téglát is, de elég masszív szerkezetnek tűnik.

(Mondjuk meglehetősen idióta megoldás, hogy nem lehet a kofferba berakni csak levett akkuval, de ez legyen a legnagyobb baja..)

2017. jan. 30. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék így fél év után, hogy hogyan szuperál a masina?
2017. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig tökéletes, bár a költözés óta kevesebbet használtam. A téglával jól boldogul, betonnal még nem próbáltam. Egyetlen gyenge pontja a bittartó, ami borzalmas minőség, kb. három behajtás után széthullik. Ettől függetlenül 20 ezret mindenképpen megért. Hobbi célokra és alkalmankénti ház körüli munkákra tökéletes!
2017. jún. 12. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Én az aksijára lennék kíváncsi, hogy meddig bírja. Mert ezeknek az a gyenge pontja. Kb fél éve vettem egy multifunkciós szerszámot, és az aksija teljes fordulaton 20 perc alatt lemerül. Még jó hogy van kisebb fokozat is rajta, a legalacsonyabb fokozaton 1:40- 1.50 percenként kell tölteni.

Már harminc éve használok egy makita csavarozógépet, az egyik aksija csak néhány hónapot bírt ki, a másik 2 év múlva szállt el. Az óta egy kismotor akkumulátorával használom.

Akarok venni az Aldiban egy 3.6 voltos csavarozót is, és azért érdeklődök az akkumulátor iránt. Hogy időközben nem e csökken a feltöltött teljesítménye?

2017. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos erre nem tudok korrektül válaszolni, mert elég keveset használom. Néha egy képet felfúrok a falra, vagy összecsavarozok egy IKEA bútort... így elég sokáig bírja.


De egyébként szét lehet szedni, és sima ceruza akkuval helyettesíthető a gyári. Apám így oldotta meg, azóta tökéletesen működik a LIDL gépe.

2017. jún. 13. 07:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért gondolkodom ezen a 3.6 voltos csavarozón, mert a telefonokhoz már lehet vásárolni elég komoly kapacitással rendelkező powerbankot. Bár az ára majd kétszerese a kis gépének, de szerintem bőven megéri párosítani. Még sem 35000 mint a makita csavarozó.
2017. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nagyand válasza:
Hello. Az normális, hogy első használatnál szikrázik a gép leállásnál? Köszi
2018. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Most vettem én is egy ilyen gépet. Az ereje erősnek tűnik, de elég erősen szikrázik. Jól látható a szikra, de ki nem jön a műanyag részből. Ez mennyire normális?
2018. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!