Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Úszógumit meg lehet tölteni...

Úszógumit meg lehet tölteni Pur habbal?

Figyelt kérdés

Egy úszógumi szerű felfújható dolgot szeretnénk kitölteni viszonylag merev de könnyű anyaggal. Dekorációs célra használnánk.

Lehetséges kitölteni pur habbal? Nem fogja szétnyomni növekedés közben? Mekkora lyukat kell neki csinálni a felfújható dolgon? Fontos a pur habnak a levegő vagy az megszilárdul és felhúvódik úgy is, ha csak akkora lyuk lesz rajta, ahol a cső befér?

Nem használtam még semmihez pur habot, ezért minden felvilágosítás hasznos. (Csak videón láttam, hogyan használják)



ápr. 28. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%

A defektjavító majomtakony nem is kell hogy kitöltse a gumiabroncsot. Annak az a lényege hogy a lyukon kifelé áramolva megköt és eltömíti a lyukat.


PUR habból sokféle van. Ha egy úszógumit kinyomsz vele azt vagy szétnyomja vagy nem tölti ki. Úgy fog kinézni mint a kihányt meggyleves...

Arra amit szeretnél hogy egy gyűrű alakú alaktartó valamid legyen amibe böködhetsz dolgokat nem jó.

Vagy varras ilyen gyűrűt és ki kell tömni mint a párnát. Ha nem tartja elég jól az alakját, akkor kell bele drótot tenni, mint a melltartókba.

Vagy vegyél nagy darab szivacsot vagy PE habot és azt vágd olyan alaktra amilyen szeretnéd.

[link]

[link]

Vagy vegyél vizi nudlit:

[link]

Kéz végét összeragasztod és kész a gyűrű, lehet teleaggatni. Ha nem tetszik a textúrája, színe, bevonhatod valami anyaggal, szalaggal, stb.

ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11-es: Nem gyűrű alakú. A 6-os hsz-nél már írtam. Azért írtam úszógumi szerű-t a kérdésbe, mert azt mindenki tudja, hogy milyen anyagú.
ápr. 30. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!