Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen típusú festékek lehetne...

Milyen típusú festékek lehetnek alkalmasak erre a célra? - műanyag...

Figyelt kérdés

Illóolajos kupakokat szeretnék lefesteni különböző színűekre, hogy jobban meg tudjam különböztetni a nagy kollekcióm darabjait egymástól. Ugye (nagy) erőhatás fogja érni és valamelyest nedves, sós (mert a kézfej egy kicsit sós) is lesz a kezem. Tehát ezeknek ellene kell tudni állniuk. Maguk az illóolajok nem fognak rácsöpögni, tehát nem kell olaj elleni védelem.


Régebben gondolkoztam filctollas megoldáson is, azonban az nem felel meg, mett idővel lejön, mivelhogy vízbázisú.



máj. 11. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A kupakok anyaga jellemzően polipropilén, ezt csak anyagában lehet színezni, a festékek leperegnek róla.
máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen filccel próbáltad, alkoholossal? Én olyat használok ha műanyagon akarok valamit jelölni, egész "maradós".
máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körömlakk a kupak tetejére, nem ahol csavarod.
máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es! Tudsz olyan linket küldeni, ahol az általad írtakhoz hasonló információk vannak?

Egyébként a simasága miatt nem maradnak meg rajta hatékonyan a festékek, tehát azért, mert nem rücskös, hogy ne tudna a festék valahol megmaradni?


Igen 2-es alkoholossal színeztem.

A kupak igazából recés, iyen: [link] Már nem emlékszem, hogy mikor került fel rá, de azóta lekopott (naponta több alkalommal használom őket). Igen, nem lehet elvárni, hogy a végtelenségig megmaradjon rajta...


Áááh, körömlakk nem jöhet szóba, nem bíroma szagát.

máj. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!