Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A kolléganőimnek szeretnék...

A kolléganőimnek szeretnék adni karácsonyra, valami egyszerű, könnyen és olcsón kivitelezhető ajándékot. Mivel sokan vannak tényleg max.500 forintot szánok az ajándékra és szeretnék valami kézzel készített ajándékot adni. Mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
mézeskalácsot süthetnél nekik, és díszítésnek meg a nevüket rá lehetne írni.
2010. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És ha nem ajándékot adnál, hanem csinálnál valami karácsonyi finomságot.


Mondjuk én kandírozott narancshéjat csinálok, de ha sokan vannak, akkor belepusztulsz mire annyi embernek valót megcsinálsz: :(

Pl.: [link]


Esetleg:

-öntött szappan, gyertya, csokoládé,

-égethető gyurmából ékszerek (mondjuk felnőtt nőknek ez elég fura),

-kis üvegecskékben saját készítésű fűszerolaj, fűszerecet (nagyon szép és hamar megvan),

-házi fürdősó,

-narancslikőr (ennek kell vagy 2 hét, úgyhogy időben állj neki)

-kandírozott mandula csnos kis csomagokban, díszítve

2010. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az Av@n katalógusból rendeltem nekik epres hidratálókrémet már a múlt hónapban, ugyanis akkor akciós volt 499 ft. Azt kedvelik.
2010. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

vegyél egy doboz fa vagy szalma karácsonyfadíszt, és két szaloncukor társaságába egyet-egyet tegyél az asztalukra.

esetleg egy parányi kártyával, hogy boldog karácsonyt.

2010. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is mézeskalácsot fogok sütni, valamint cukorkát készítek. Ilyet:

[link]

Veszek karácsonyi textilt, amiből kis négyzet alakú kosárkák lesznek (kettőt összevarrok, közéjük teszek egy kartonlapot, az lesz az alja, és a négy sarkát szalaggal felkötöm), ebbe beleteszem az édességeket, és celofánnal szépen becsomagolom. Az a gyanúm, hogy az egésznek a legdrágább eleme a celofán lesz :D

2010. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NAgyon örültem, mikor egyik kolleganőtől mézeskalács sütiket kaptam kis celofánba csomagolva. Én apró karácsonyi figurákat szoktam venni (max. 200 Ft/db) és azt adok (kis felakasztható bigyó, általában 6-10 db van egy csomagban, tulajdonképp karácsonyfa diszek, de nem gömb, hanem figurák). Itt csak jelképes ajándékról van szó, tényleg apróság legyen.
2010. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szaloncukrot fogok nekik csinálni. De nem mindenkinek szeretnék adni csak pár embernek. Az gáz?
2010. dec. 2. 15:17
 9/10 anonim válasza:

[link]

Képgalériájában, sok ötlet.

2010. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kolléganőmtől tavaly amit kaptunk egy általa készített szaloncukor karácsonyfa dísz volt.

bordó-arany karácsonyi mintás anyagból vágott kis téglalapokat, a két végére fehér keskeny csipkét varrt. beletett

egy szaloncokrot, a két végét vékony arany zsinórral kötötte meg, plusz egy kis akasztót rá.

rendkívül ízléses volt, nagyon örültünk a saját készítésű ajándéknak.

2010. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!