Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel tudnám a tapétával...

Mivel tudnám a tapétával bevont cipős polcom felszínét átkenni a tapétaragasztó helyett, ami tartósabb, esetleg kicsit vízálló? Lakk?

Figyelt kérdés

Egy cipős polcot rendes fali tapétával vontam be. Tapétaragasztóval ragasztottam rá a tapétát, majd a külsejét is bevontam a ragasztóval. Ennek már 3 éve, és egész jól bírja.

Bevonhatnám a ragasztó helyett valami mással, ami tartósabb, esetleg kicsit vízálló? Valami lakk?


2010. dec. 12. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van olyan lakk amit falra szoktak használni, ez vízzel hígítható anyag. Van belőle matt és fényes is.

Ezzel kend le a tapétát.

2010. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy asztalom van, amin vannak szegők. A szegőket leszedtem, tettem rá tapétát és újraszegtem, így olyan az asztal két oldala, hátulja, és a fiókja, mint egy szép kép, az asztal amúgy fehér lett. Érdekelne, hogy te mivel kezelted a tapétát? Válaszod előre is köszönöm!
2013. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vízálló felületű tapétából nem csak öntapadós van. Van olyan famintás tapéta is, amit rendes tapétaragasztóval lehet felragasztani, de a külső felülete vízálló. Ennek a felszínét már nem kell semmivel kezelni, bírná a nedvesen rátett cipőket is...
2014. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!