Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valami ötletetek fenyőfa...

Van valami ötletetek fenyőfa helyett?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,általában az utolsó napokban vesszük meg a fát,és 2-3 nap alatt általában már nincs rajta tűlevél,arról nem beszélve,hogy az egész lakás tele lesz

vele.úgy döntöttünk,hogy idén nem vennénk fát,de szeretnénk mégis "valamit".Van valami ötletetek?Műfenyő kizárva.


2010. dec. 12. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez is potyogós, de talán könnyebben kezelhető: néhány fenyőgally az asztalra egy vázában. Fel lehet díszíteni, ha nincs kisgyerek, jó karácsonyfapótlék.

Vagy valami más örökzöldből díszek.

Esetleg vegyetek egy szobafenyőt és azt díszítsétek fel, emlékszem, hogy nálunk a suliban mindig az volt feldíszítve és nagyon szép volt. És nem potyogott :)

2010. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cserepes tujafa.
2010. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vegyél töveset, az tovább megmarad.
2010. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi csrepes fenyőt veszünk, az pár évig jó lesz + nem ölünk meg egy szegény fát. van kert, majd kiültetjük mikor már tul nagy karácsonyfának.
2010. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet barkácsolni lécekből is fenyő alakot, és azt befesteni, és feldíszíteni, vagy kartonból kivágni, vagy varrni filcből.
2010. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz műfenyőt? Én is ellene voltam, de annyira kicsi a lakás, hogy egyszer megláttam egy pici égővel díszített műfenyőt, és nagyon megtetszett. Vettem hozzá egy gyönyörű, arannyal díszített kaspót, és ugyanúgy feldíszítem mindig, mint a rendes fát. Nagyon szép.

Ha hiányzik az illat, gyűjthetsz be faágakat az árusoknál, vagy a piacon szokott lenni rendszeresen fahulladék (főleg 24-én délelőtt), a kukák mellé teszik le, 1-2 hasáb, és tuti fenyőillat lesz a lakásban.

Ha ragaszkodsz a fenyőhöz, próbáld ki a lucfenyőt, annak tovább bírja a tűlevele. Alá nejlont vagy összeragasztott újságpapírt tehetsz, akkor nem kell a tűlevélbe lépkedni ha lebontod a fát, összecsomagolod, és kidobod.

2010. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az ikeában van ilyen jelszés értékű fenyő:

[link]

szerintem jópofa.

2010. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor vegyél menórát :PPPP


egy csomó szép műfenyő van, nem tudom miért idegenkedsz tőle.

karácsony egy évben egyszer van, nekem igazán megér egy nagyobb hangvételű porszívózást.

amúgy ikeás "karácsonyfa" is jól néz ki :D

2010. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Az ikeás az nagyon jó!
2010. dec. 12. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen a fenyőtalpatok? A miénkbe lehet vizet tölteni, így tovább bírja a fa.
2010. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!