Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Érdemes nekiállni? A ház...

Érdemes nekiállni? A ház amiben élek mint a szivacs.

Figyelt kérdés
Ráadásul ki is kellene fizetni. Érdemes? Repednek a falak, nem tudom miért. A falak salétromosak, vizesek, tégla és vertfal épület. Alapja nincs, és a küszöbön is látok vízfoltokat. Penész, és dohszag, még ugy is hogy fűtve van. Az elektromos vezetékek a falban rosszak, régiek, a rendszer földeletlen.6 millió az ár, kb 60 nm-es pestközeli (keletre) kertesház. Érdemes megvenni felújítani, vagy keressek másik házat?
2010. dec. 25. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű hogy nem érdemes
2010. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes megvenni. Legfeljebb ha nagyon jó helyen van és a telek miatt kell, amire egy normálisat építesz.
2010. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
46%

6 millióér? SEMMIKÉP!

100.000-ér veszel ilyet!

2010. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Inkább keres egy másikat,mert a penészes,vizes fallal semmit nem tudsz kezdeni..
2010. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. A salétromot nem tudod eltüntetni sehogy,csak ha kicseréled az egész falat,és alapot építesz a ház alá. Valószínűleg azért repednek a falak,mert az alapozás hiányában alulról ázik az épület.

Azt is majdnem biztos,hogy nemcsak a villanyt,hanem a vizesblokkot is ki kell cserélni benne.

Rákölthetnél még 5-6 milliót,de akkor sem lenne jó házad.

2010. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
nem érdemes ! Annyiért már egy 35nm-es panellakást vehetsz
2010. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ááá sztem semmiképpen, akármilyen csodamegoldásokat ki is találnak, a vízes házzal nem igazán lehet mit csinálni, és benne élni borzalmas, én már éltem....Az ágyneműtartóban tartott ruhák bepenészesedhetnek, a sarokban gyűlik a víz, amitől szétrohad a bútor, penész a falon, penész a bútoron, ráadásul egészségtelen is a penész. Salétromos is .... ha meg a vályog egyszer megindul, akkor baj van, tehát ha vizes, és ahogy írod, igen vizes nálatok.

Amúgy meg 60 nm, az kva kicsi ám, nagyon kevés hely lesz ott....

Az újravezetékezés sem olcsó, mert gondolom nem kábelcsatornákba vannak vezetve a régi vezetékek, tehát föl is kell törni a falat stb. stb.

Az, h nem földelt, hááát, nálunk is csak ez az egy db, földelt konnektor van, amiről a gép megy.....nem annyira jó, de nem is akkora baj, de mind1, sztem ez igy együtt nagyon gáz! Én nem venném meg, főleg 6 millióért!! :O

Nem vagyok tisztában a pest közeli árakkal, mert felénk jóval olcsóbbak az árak, de hát 6 millió sztem akkor is sok, mert a ház így bocs, de putri :P

2010. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes persze. Megvenni,ledózerolni és épiteni egy másikat. :D

Szerintem a leirtak alapján olyna mintha 6 millióért vennél 1 vödör szart,nem lehet vele mit kezdeni.Salétrom,földeletlen áram,ALAPJA NINCS.. tiszta középkor:D Meg ne vegyétek!

2010. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora a telek. Ha 6millió forintot megér az üres telek úgy, hogy ledózerolod a házat, és építesz a helyére másikat, akkor vedd meg, de amúgy ne. Mi kisvárosban lakunk, és itt az üres építési telkeket 8-10 millióért adják, szóval nem kizárt, hogy megéri megvenni.
2010. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Azért nem mindegy hogy hol van az az építési telek. Ha kisvárosban egy frekventált helyen, ahol az épülő befektetések miatt egyre növekszik az ára, ott kis terület is sokat érhet. Vagy mucsán, ahol alig van néhány lélek, ott az egész városnyi telek sem ér kalapot sem.
2010. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!