Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehetne megmenteni ezt...

Hogyan lehetne megmenteni ezt a forgószék lábat?

Figyelt kérdés

A szék függőleges teleszkóp része illeszkedik bele ebbe a henger alakú részbe, de túl lett terhelve és ezért szétfeszítette és teljesen belecsúszott.


[link]

[link]

[link]


2011. jan. 1. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, műanyag - ez esetben sehogy.
2011. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De tedd el, jó lesz jövőre karácsonyfa talpnak.
2011. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg lyukakat fúrni körbe a karokba,

átfűzni körbe egy dórtot, és azzal összeszorítani.


Nem hiszem hogy megtartja, de ha nincs jobb ötlet lehet próbálkozni.


próbálkoztam már hasonlóval műanyag kábelkötözővel. Az nem jó. Túlzottan nyúlik. Tán egy fémdrót elég erős.

2011. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy egy fém bilincset ráhúznék a belső gyűrűre, és azzal összeszorítanám. Ugyan nincsen hely neki, de ha felmelegítem a bilincset, akkor bele tudnám olvasztani. Az pedig, hogy a teleszkóp ne csússzon újra ennyire bele, szintén egy fém bilinccsel, mint egy ütközővel (esetleg hozzá is ragasztva a teleszkóphoz) megoldható lenne. De ezek csak ötletek.


A karácsonyfa talpként való használat se rossz :)

2011. jan. 4. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!