Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehetne megmenteni...

Hogyan lehetne megmenteni ezeket a növényeket?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk egy régi családi házba. Sokáig lakatlan volt, így a kertben burjánzik a természet. Rengeteg ibolya, most nem jut az eszembe hogy hívják pici fehér virág, csalán, lóhere, borostyán...

Szeretnénk rendbe hozni a kertet, befüvesíteni, de jó lenne meghagyni egy keveset ezekből a növénykékből is. Viszont teljesen össze-vissza vannak.

Ha fel lesz szántva-kapálva a kert és befüvesítve előjönnek még? Vagy ültessem őket valahogy egy helyre? Túlélik, ha ezt most, tavasz végén teszem meg?


2011. máj. 11. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én biztosan védett helyre ideiglenesen tennék néhány tövet belőlük, biztos, ami biztos. Két éve mi is vettünk egy nagyon elvadult kertet, ami értékes növény volt számomra!, azt a markolóval ( ami a dzsumbujt takarította) kiemeltettem, és biztos helye téve átvészelte a nagytakarítást, most vígan burjánzik mind.(csak egy példa: nekem tetszik a mások által temetővirágnak nevezett mahónia, ezt is így tettem arrébb úgy 30 méterrel.A pünkösdi rózsát is átültettem, a futórózsa bokrot kiemeltettem és visszametszve új helyen fut.)

Sok sikert!

2011. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ajánlom a szupercsapatot! vagy a mindennapi imát!
2011. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!