Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tapéta festése graffiti...

Tapéta festése graffiti spray-vel?

Figyelt kérdés

A szobám falán narancssárga tapéta van. Az egyik sarokban egy kis házi stúdiót szeretnék kialakítani fekete fallal. Körülnéztem a festékek között, és a festékszóró sprayvel jönnék ki a legolcsóbban. (Montana Basic Black)


Nem fog "felázni" vagy lejönni, megsérülni a tapéta, ha ilyennel lefújom?


2011. jan. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nemfog. Ha fűrészporos tapéta az mégúgyse mert azt festeni is átlehet.
2011. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, köszönöm!

Reméltem, hogy még ma választ kapok, mert holnap megveszem a festéket :)

2011. jan. 3. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:

A tapéta típusa nem ismert, hogy miért akarod megtartani azon a részen ? A tapéták 99%-át vizes ragasztókkal tették a szakmunkások a helyére , ritka az öntapadós, spéci belső hőszigetelő, hővisszaverő típus . Egy festőszakmunkás mindig a megfelelő tapadó szilárdságot vizsgálja meg!

1. A tapéta nem a levegőben lóg ?

2. Megfelelően színezet alapozással a meglévő szín főleg feketénél olcsóban eltüntethető .

3. Jó alapozásnál csökken a felület szívóképessége ami fontos főleg ha a festék grammja "spray" mennyiség !

-Gyakori probléma a tapéta festés vagy inkább néha mázolás után minden hiba előjön! Az illesztési , nyújtás főleg domború mintán . Amit a minta elfed a szemünk előtt azt friss színnél most jól látjuk !

A grafiti spray nem oldja a CMC tapéta ragasztót , meg a gyakorlati részét nézve nincsen ideje rá, de csak őt használva költséges !

2011. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Suhiss, nem értem ami írtál... :S
2011. jan. 3. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
tökmind1 mit írt :D nem lesz semmi baja... garantálom
2011. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma megvettem, lefestettem. Nagyon jó lett :)

2011. jan. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!