Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítjátok spagetti...

Hogyan tisztítjátok spagetti függönyeiteket?

Figyelt kérdés
A neten nem találok róla semmi információt, hogy milyen módszerrel lehet tisztítani a spagetti függönyt. Köszi a segítséget!
2011. máj. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam: (igaz nekem nincs spagetti függönyöm és nem tudom,hogy lehet-e mosni,de ez hatásosnak tűnik)Esetleg ha műanyag a spagetti függöny,akkor természetesen egy sima vizes ruha is elég.


Kis szódabikarbóna. Remekül tisztít, fehérít és szagtalanít. Nem kell mást tenni, mint a tísztítandó függyönyt langyos, szódabikarbónás vízbe áztatni öt-hat órára. Ezek után a kinyomkodott függyönyt kímélő programon 40 fokon kimosni úgy, hogy az öblítő rekeszbe teszünk két evőkanál ecetet.

2011. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is megpróbálkoztam vele, de valóban semmit nem találni róla.

Szerintem mosószeres vízbe beáztatod, párszor jól átnyomkodod, aztán ugyan ezt öblítős vízben. De főleg ha normális minőségű, akkor mosógépbe is biztos be lehet tenni valami kímélő programra, enyhe centifogázási fordulatszámmal.

Esetleg ahol vetted, oda beugrassz valamelyik nap, vagy egy üzletbe ahol árulnak spagetti függönyöket is és megkérdezed. Az eladó csak tud segíteni.

2011. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én beleteszem ágyneműhuzatba és be a gépbe hidegvizes progiba és minimum centrivel utána rögtön felrakom!!! de inkább kérdezd meg mert nem egyforma anyagból gyártják és nehogy összeugorjon
2011. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt az a fő kérdés, mit csináljunk, hogy ne gubancolódjanak össze.Én összecsomóztam, máshol befőttesgumival való összefogását javasolják.
2020. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!