Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dulux vagy Héra (diszpezit)...

Dulux vagy Héra (diszpezit) fűrészporos tapétára?

Figyelt kérdés
Festés előtt állunk. A falon fűrészporos tapéta van, már 2-3szor lett festve rá diszperzittel. Szeretnénk még egyszer lefesteni, aztán majd a következő alkalommal leszedetni a tapétát és gletteltetni. Mit lenne érdemes használni, Hérát, amit talán 2 rétegben kellene felkenni, vagy Dulux-ot, ami lehet, hogy 1* is elég. Sima fehér, semmi extra, nappali, előszoba, konyha, fürdő.
2011. jan. 16. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

nálam platinum van. poli farbe vagy mi. jól néz ki, eddig semmi baj vele, penész sehol.

mondjuk nekem nem fehér, hanem narancs.

miért pont fehérre szeretnél festeni?

2011. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Dulux nyilvánvalóan sokkal jobb minőség, ez az árában is megmutatkozik. Nálam az egész ház azzal van kifestve, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Egyébként a Duluxnak nagyon sokféle fehér színe van.
2011. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából teljesen mindegy. Mi az obiban kapható legolcsóbb festékkel festettük a tapétát a nagyszobában, teljesen jól befogta 2 rétegben és 2000 Ft-ból megvolt. Szerintem akkor érdemes drágább festékeket venni, ha extra színeket szeretnél, de a sima fehér miatt én nem dobnék ki egy rakás pénzt.
2011. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül Dulux Super Matt Plus-t használtunk. Nagyon jó festék!

Sűrű, de a falon nagyon tapad, jól fed.

2011. febr. 18. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Héra
2012. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!