Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fürdőszoba szekrényt szeretnék...

Fürdőszoba szekrényt szeretnék kirakni mozaikkal, lehetséges?

Figyelt kérdés
úgy gondoltam , hogy egy fa szekrényt /laminált/ kiraknék mozikkal /sugar skull -mintájura / . Hallottam már olyat , hogy fára nem lehet mozaikot rakni mert egy idő után lehull . Ez igaz ? /én kételkedem/ Ha lehet , akkor hogyan tudnám jól kivitelezni , hogy a szekrényajtó nyílódását ne akadályozzák az odarakott mozaikok ?
2011. febr. 8. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, fára is lehet mozaikozni, de van egy olyan sejtésem, hogy másfajta ragasztó szükséges hozzá. Nem akarok hülyeséget mondani, ezért sztem egy hobbiboltba menj be(lehetőleg egy nagyobba), és ott ezer % hogy tudnak segíteni.
2011. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miért ne lehetne? csak ragasztó és türelem kérdése :D Ajánlom az OBI-t.
2011. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm . Az a baj hogy egy eléggé halott városban élek /szhely/ ahol nincs nagy választék ilyen téren , obiról megmégcsak nem is hallottunk ... :D

És arra még ötletetek esetleg hogy az ajtók nyílódását hogy lehet megoldani ? Vagy ott egyszerűen hagyjam/vágjam ki ? De ha így ott a szélén azt az utolsó sort nem rakom ki , akkor ha be van csukva furán néz ki , nem ? :S

2011. febr. 13. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!