Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehet valahol kapni olyan...

Lehet valahol kapni olyan műanyag csavarokat, amikkel össze lehet tűzni lyukasztott lapokat?

Figyelt kérdés
Régen a dossziék helyett ilyen csavarokkal lehetett összekötni lapokat, és az sokkal praktikusabb szerintem, de sehol nem találok.
2011. febr. 11. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te mire gondolsz, én csak ezt a miltonkapcsot ismerem: [link]

Ha erre gondolsz, ezt a papír-írószerekben, nyomtatványboltokban, hobbiboltokban lehet venni.

2011. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre gondolok. Réges-régen volt. Teljesen olyan mint egy csavar anyával, csak műanyagból. Akármennyi lap van, rá tudod szorítani, 2 lyuknál 2 csavart, 4 lyuknál 4 csavart használhatsz. Lehet szorítani ha laza.
2011. febr. 12. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szekrény összekötő csavarom van hasonló. Egyik oldalról belső menetes anya másik oldalról csavar. Kivül műanyag, belül fém. Gondolom van kis méretben is.
2011. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!