Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol kaphatok ilyen "hülyefejű"...

Hol kaphatok ilyen "hülyefejű" csavarokat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami nem sima hornyos, nem kereszthornyos, nem imbuszos és nem is trox, hanem amivel újabban a kínaiak összerakják a gépeket és használati tárgyakat.

Tehát ilyen háromszög, csavart hátomszög, ötszög, stb formák.


2011. máj. 30. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csavar, csapágy boltokban nézz szét, de javaslom az elektronikai illetve, szerszám boltokat.
2011. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a múltkor csavarhúzót kérdeztem itt, hogy azt a 3 szögeset mivel tudnám kiszedni. Lassan gyárhatnák már ezeket, hogy mi is boldoguljunk velük.
2011. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csavarhúzót lehet kapni mindenhez, de ilyen csavart boltban még nem láttam. Egyszerűbb lenne sima kereszthornyost berakni, de sok sikert a keresgéléshez. :)
2011. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz amúgy szétszedni?
2011. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Off! Ilyen 3 szöges csavarhúzót hol lehet kapni konkrétan?
2011. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: igen ritka hogy "extra" fejű csavarokat kapj,mert egyszerűen nem kerülnek ki a kereskedelmi forgalomba,váltsd ki torx-ra,vagy imbuszra,vagy keresztélűre,és könnyebben szét tudod szedni a későbbiekben, a csavar attól még csavar lesz.


Utolsónak : Bitkészlet ez a neve és barkácsáruházakban szokott lenni kb 3000 ft ért kapható,mindenféle Bit fejet tartalmazó szett.

2011. máj. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is láttam már bitfej készletet, amiben volt minden féle ilyen fura csavarhoz való.


Azért nem szeretnék sima csavart rakni, mert nem szeretném, hogy minden arra járó egy egyszerű csavarhúzóval levegye, amit fölrakok.

Jó persze, aki eleve lopni akar, az vesz egy ilyen bitkészletet. De mivel annyira még ez nem elterjedt, ezért kisebb az esély hogy valakinek pont egy olyan forma csavarhúzó lapul a zsebében.

2011. máj. 31. 08:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lopás ellen akarsz védeni valamit, amit felcsavaroztál, elég, ha a sima hornyos csavarnak olyan módon köszörülöd el a fejét ívesre, hogy behajtásnál rendesen fogjon benne a csavarhúzó, viszont mikor ki szeretné valaki tekerni, a csavarhúzó kiugorjon belőle. :)
2011. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ez olyan dolog, amit néha ki is kell csavarnom. Vagy legalábbis lazítanom.

Egyébként egy tartóbilincs csavarjáról van szó.

2011. máj. 31. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Megvan! :)

Itt megtaláltam az angol neveiket: [link] , aztán ez alapján rákerestem, pl. a Fabory tart önmetsző tri-wing hornyú csavarokat, gondolom akkor hasonló holmik is lehetnek.

2011. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!