Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy unalmas vonalas füzet...

Egy unalmas vonalas füzet borítóját szeretném feldobni valamivel. Mit tanácsoltok? Kézügyességem minimális. Az első gondolatom az volt, hogy virágos mintákat szeretnék tussal rárajzolni, de hogyan másoljam a füzetre?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondoltam: [link]
2011. febr. 24. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csomagolópapír?


Tapétapapír?


Barkácsáruházban lehet kapni méteres matricákat is, olyat is amit linkeltél, ragasztáshoz pedig tényleg minimális kézügyesség kell csak :-)

2011. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

a: kérj meg valakit aki megcsinálja.

b: menj le a teszkóba,vegyél helyette egy mikiegereset.

c:unalmas lesz állandóan kívülről nézegetni egy füzetet,akármit is csinálsz vele.

:)

2011. febr. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Végül ezt a mintát néztem ki: [link]


És szabadkézzel rajzoltam fel a füzetre, ilyen lett:

[link]

2011. febr. 25. 08:14
 4/10 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak csak annyit mondanék, kinőttem már Mikiegérből, amikor annyi idős voltam, mint te, akkor tényleg nagyon szerettem én is. :) Bármilyen meglepő, egy-két év hamar elszalad, akkor már majd felső tagozatra fogsz járni, és meglátod, Mikiegeret felváltja majd az énekes bácsik és nénik fényképe, később pedig azoknak a fiúknak / lányoknak fogod a füzetedre titokban a nevét írni, akiknek ma még húzgálod a haját.
2011. febr. 25. 08:19
 5/10 anonim ***** válasza:

minimális kézügyesség... Szeretnék én ilyen "minimális" kézügyességet, amivel ilyet lehet rajzolni szabad kézzel!!

tök jó lett:)

2011. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, szerintem is jó lett! :) Tényleg elég béna vagyok egyébként, de ez most fellelkesített.
2011. febr. 26. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
minek ez a körítés meg nyüszögés,hogy jaj nincs kézügyességem. tedd fel a rajzaidat és kérdezd meg milyenek mások szerint. egyébként tényleg felesleges egy kínai füzetre ennyi energiát pazarolni. miért nem rajzolsz rendes papírra?
2011. febr. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem nem értjük egymást, nincsenek "rajzaim", amiket "feltehetnék", egyáltalán nem rajzolok, mert ha rajzolnék, nem kérnék segítséget. Miért volna felesleges? Ki dönti el, mi a felesleges?
2011. febr. 27. 09:39
 9/10 anonim válasza:

Szerintem sem felesleges

Inkább a pénzt kidobás tartom feleslegesnek,amit pl drága füzetre költenek az emberek.

Keves kérdezö,ez nem minimális kézügyesség...

2011. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, eddig soha nem gondoltam volna, hogy ez bennem van, sőt. De képről másoltam, és ment, mint a karikacsapás. Büszke vagyok rá, valószínűleg rajzolni soha nem fogok, de nincs kizárva, hogy ezt-azt kidekorálok még.
2011. febr. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!