Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Színes beltéri falfestéket...

Színes beltéri falfestéket szeretnék venni. Minden barkácsáruházban van "saját márkás" olcsóbban. Melyiket ajánljátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
néztem én a "saját márkás" festéket, de végül a hérát választottam, mert a saját márkásból 10 litert kellett volna megvennem (mert azt két rétegben kellett volna felvinni) a hérából meg elég volt az 5 literes mert az elsőre fed, így kb 1500-2000 ft spóroltam. kicsit féltem az egyrétegű festéktől, de nem lett foltos és nagyon szép lett a fal.
2011. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi sima Tescossal festettük a plafont, ami fehér. Dupla réteg kellett, de az azért, mert rossz volt a fal. Vettünk a Bauhausban kapható színezőpasztát, (olyan 1000 ft körül van) azt kevertük bele a fehér festékbe, és nagyon szép színe lett. Van itthon pl. lila, és kávébarna. A lila meg a kávébarna szobában van egy bordűr, alul sötétebb, felül világosabb. Nagyon megérte! Ha érdekel ez a megoldás, leírhatom a színezőpaszta márkáját.
2011. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én amikor panelban laktam a konyha átfestéséhez vettem 10l tescos festéket.A konyha 2x4.5x2.65 volt tehát nem túl nagy de a festék kevés lett foltos nem takart stb stb.

Vettem 2l hérát és láss csodát szép lett a fal.

Teljesen igaza van az első válaszadónak!!!!

2011. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi obis festéket vettünk, 3 réteget kentünk fel, erre volt elég a 10 literes vödör. Azért ilyen sokat, mert mintás tapétát festettünk le, nem volt időnk költözés előtt lekaparni sajnos. A tapéta krémszínű és fehér, kékre festettük és teljesen befogta. És a 10 literes festék összesen 2 ezer Ft volt. Nekünk az nagyon bevált.
2011. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
itt az a fő kérdés, kinek mi a szép,megfelelő minőségű.a saját márkás festékék max. garázsba, pincébe valók.
2011. márc. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 doboszoli ***** válasza:

Nyáron festettünk fűrészporos tapéta alapra.

Piktor úr szerint a Platinum a király, ár-érték arányban is,

meg takar mint a pokróc. Vízbázisú festék, nem büdös, és engedi szellőzni a falat.(penészesedés!!)

2011. márc. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mért, van olyan falfesték is ami nem vizes bázisú és nem engedi szellőzni a falat?

Ha penészesedik a fal, annak általában nem a festék szokott az okozója lenni.

2011. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segít majd dönteni.

A penészesedéshez csak annyit, hogy ismeretségi körben történt, hogy a tesco gazdaságos festék után megjelent az addig sosem látott penész a házban.Pedig nem cseréltek műanyag ablakra, nem változott a fűtési mód sem.

Csak egy "olcsó" festést csináltak...


Ezek után nem kérdéses, hogy jól megnézem mit fogok megvenni.

2011. márc. 9. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam úgy olcsó festékkel, hogy mint a vizes tej, annyira fedett! Haragudtam is a páromra, hogy megvette a "mesterrel" (haverja festett nálunk).
2011. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi bricostore saját márkás festékével festettük át kisfiam narancssárga szobáját világoskékre,egy rétegben gyönyörűen lefedte,se folt se semmi,és moshatót vettünk.Árban 2000 ft-tal olcsóbb volt,mint a márkás mosható festék.
2011. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!