Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez megbízható LáncFűrész Vagy...

Ez megbízható LáncFűrész Vagy Bóvli *szar?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 23. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan lehet, mint a cigányok árulnak az aluljáróban STHIL felirattal, ami már majdnem STIHL, csak az egész sz@rt sem ér. Viszont erre még rá sem írják, hogy micsoda, hanem valami no name cucc.

Én nem vennék, még ha ilyen olcsó is, mert a szomszédom egyszer pórul járt egy ilyen ócskasággal. Benzines láncfűrész nem 15-nél kezdődik...

2011. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Gondoltam hogy nem megbízható vagy ilyesmi de 1 hónapban 3-4 szer előveszem és vágok kb. ágakat vele attól tönke megy szerinted?
2011. márc. 24. 16:49
 3/7 A kérdező kommentje:
A szomszédod mennyit használta? mennyi idő alatt ment tönkre?
2011. márc. 24. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmiből nem azért nem célszerű bóvlit venni mert elromlik, hanem mert balesetveszélyes lehet.

Elromlani nagy valószínűséggel menet közben fog, ha akkor szakad a lánc vagy törik valami komolyan megsérülhetsz.

2011. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Aham értem. Én 13 éves vagyok amúgy csak meg akarok tanulni stihlel vágni. Azért akartam ilyet venni. De akkor szerinted ne vegyek? De nem tudod amúgy hogy ezek erősek vagy valami?
2011. márc. 25. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeged és környéke tele van vele. A románcigók a kocsmákban,piacokon,állomásokon nem kést,hanem ilyen szemetet árulnak.

Az én véleményem:

Ha robbanómotorosban gondolkodsz,mindenképpen üzletben vegyél,végső esetben akár a tecsóban,az is csak jobb lehet. És min.1 év gari.

Ha kicsit több pénzt rászánsz,40-50-ért a két "nagy" is ad alapgépet,odafigyeléssel lesz 10-15 év múlva is egy géped,amihez kapsz minden alkatrészt.

2011. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sulc válasza:
nekem van egy kraftek2500 és bele fülad a fában még jelzés sincs rajta hogy betudnánk álitani tudvalaki segiteni köszönöm
2012. febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!