Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hyundai HYD 3202 fúrókalapács...

Hyundai HYD 3202 fúrókalapács mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Értem ezt a márkára, és a konkrét típusra is.

[link]


2011. okt. 13. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hyundai elég jó márka de ilyenbe ikább Black & Dackert vagy Bosch-t vegyél az márkásabb és akkor jó ideig nem kell lecserélned
2011. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ezen a linken baromi drágán adják! Az Obiban most fogják akciózni 12eFt-ért.


Annyit talán megér. Egyébként barkács kategória. Néha, alkalomszerűen ház körüli kisebb munkákhoz talán megteszi. De azért ne számíts csúcsminőségre.

Egyik ismerősöm is ilyet vett. Neki konkrétan kihullott a gépéből a kapcsoló. Visszavitte garanciában, kicserélték. Bár lehet, ez csak egyedi eset volt.

2011. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2011. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Pont az OBI-s akció miatt kérdeztem, mert azért 12e-ért fúrókalapácsot venni, ami nem Xinghuangfang vagy egyéb rendkívül bizalomgerjesztő márka, az elég kellemes, ráadásul volt némi jó érzésem a Hyundai márkával kapcsolatban. Még meggondolom.


Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 14. 20:24
 5/20 anonim ***** válasza:

Megvetted?

Én korábban a szintén obis Lux (alias Einhell) -en gondolkoztam. De végül is teljesítményben nincs nagy különbség, árban más igen a Hyundai javára.

2011. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vettem meg még, és hajlok arra, hogy nem is fogom.
2011. okt. 16. 23:42
 7/20 anonim ***** válasza:
Hogyhogy? Rossz véleményeket is hallottál róla?
2011. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hahó! Mi a baj vele?
2011. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Egyik ismerősöm is ilyet vett. Neki konkrétan kihullott a gépéből a kapcsoló."


Oké, hogy kicserélték, de nem akarok így járni, inkább gyűjtök még egy kicsit, és veszek egy olyat, amit nem kell visszavinni.

2011. okt. 19. 17:56
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Bár ez talán bármelyikkel előfordulhat, ha kifogja az ember.

Az ára tényleg nagyon csábító, ezért én is vacillálok rajta. Néztem Makitát is, de abból egy sokkal gyengébb gép kezdődik 40 ezer környékéről.

Bár most konkrétan nincs szükségem a gépre és inkább a vésés miatt fontos nekem, mint a fúrás miatt. Úgyhogy lehet még én is nézegetem az akciókat.

2011. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!