Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Házilag lehet ilyet házilag...

Házilag lehet ilyet házilag készíteni? Miből és pontosan hogyan?

Figyelt kérdés

TV-ben láttam már 1x 2x ilyen jutalomfalatot rejtő játékot állatoknak. Én kimondottan kutyának gondoltam volna ki. (Épp ezért lehet inkább az Állatok/Kutyák részre kellett volna kiírni, de saját magam akarnék ilyet készíteni, szóval mégsem.)

Igaz még nem is nagyon keresgéltem, de eddig még nem láttam semelyik állatkereskedésben, boltban.

Ezért arra gondoltam, hogy házilag lehet e ilyet készíteni, és ha igen, akkor hogyan és miből?

Köszi!


2011. márc. 25. 19:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy valami műanyag üveg falára készítenék 1-2 olyan lyukat amin kicsit nehezen, de kiesik a jutalomfalat. De mivel erős állkapcsú kutyához lenne, félek tőle hamarabb roppantaná össze, mint egy falatka is kiesne.
2011. márc. 25. 19:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Tescoban láttam ilyet.
2011. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!