Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » SOS! Rezgőcsiszolóval le...

SOS! Rezgőcsiszolóval le lehet a falat csiszolni? (panel)

Figyelt kérdés
Most szedtem le a tapétát és hááát... ebbe kézi csiszolással beleőszülnék. Tecsóban láttam rezgőcsiszolót 2 ezerért, szerintetek azt érdemes megvenni? Legalább erre az egy munkára jó lesz? Köszönöm.
2011. máj. 14. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább kaparj és glettelj.
2011. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, de azt olvastam, hogy csiszolni is kell a glettet (különösen ha még soha nem gletteltem :D). Vagy akkor csiszolás nélkül is lehet szép?
2011. máj. 14. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha belejössz a glettelésbe, nem (vagy alig) kell csiszolni, teljesen sima felületet lehet csinálni.

Viszont csak csiszolással soha nem lesz teljesen sima.

Ráadásul megdöglesz a portól, ha géppel csiszolsz.

2011. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor megpróbálom simán. Köszi a válaszokat!
2011. máj. 14. 14:48
 5/10 gfero ***** válasza:
gépel nem lehet nem lesz egyenletes lesz ahol nagyon bele fog kapni.egy szobát kézzel 1 -2 óra alatt megcsiszolsz kézzel is szépen.csak mielőtt glettelnél 1 spaklival lökd le a fűrészpórt meg ami a tapéta alatt maradt mert másképp csak magadnak csinálsz felesleges melót
2011. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És milyen csiszolópapírt ajánlasz? Nagyon dúúrván néz most ki, félcentis eltérések vannak. Erre valami durva kell, jól gondolom? Számozzák ezeket vagy ilyesmi? Vagy kérdezzem meg az eladót?
2011. máj. 14. 17:11
 7/10 gfero ***** válasza:
egy 80-as csiszoló vászonnal.durvábbal nem szabad mert összekarcolod az egész falfelületet
2011. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. máj. 14. 21:11
 9/10 gfero ***** válasza:
és ne papírt hanem vásznat vegyél sokkal jobb
2011. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
le leheeet:D tudom volt már benne részem.xdxd
2011. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!