Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan csináljam? A cicám...

Hogyan csináljam? A cicám szétkaparta a fa ajtónkat. Hogyan újithatnám fel. Miket vegyek meg hozzá?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!
2011. máj. 20. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Csiszolópapír és fára való glett kell hozzá. Lecsiszolod, kigletteled, lefested.

Ha nem festett, akkor folyékony fa nevű cuccot vegyél az ajtóval megegyező színben és azzal töltsd ki a réseket.

2011. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget!


Még 1 kérdés:

a nagy tescoban megtudom ezzeket venni?

Mert sztem már csak az van nyitva.

2011. máj. 20. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de egy próbát megér a dolog. De jobb szaküzletben vásárolni, már csak azért is, mert ott az eladó tud neked szakmai kérdésekben segíteni.
2011. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is az új fenyő ajtókeretemen edz. Egyelőre nem tudtam mást kitalálni, mint többször lecsiszoltam és kaparófára való anyagot szétvágtam, felszögeltem az ajtókeretre. Mondanom sem kell, most másik ajtón gyakorol...
2011. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:
ilyennel kell kijavítani utána lealapozod majd lemázolod persze minden művelet után megcsiszolod [link] mázolva van vagy lakozva,lazúrozva ?mert ez zománcfestékre érvényes
2011. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gfero ***** válasza:
de ha mély karcolások-repedések vannak akkor ez jó először majd mehet a másik [link] .autónak való de a festő szakmában is használják nagyon gyorsan szárad
2011. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


hát elég mélyek sajnos.

nem direkt kaparja, csak wc ajtó és ha elmegy nagy wcre az almába akkor utána szokta vagy az alom szélét a műanyagot v. a fa ajtót és félfát.. és hát 3 év alatt elég csúnya lett.

2011. máj. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!