Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Meszes glettel javitottam ki...

Meszes glettel javitottam ki a hibákat, és erre lehet-e festeni, vagy csak meszelni lehet?

Figyelt kérdés
Illetve az érdekelne hogy meszelt falra rá lehet-e festeni?
2011. jún. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ha diszperzittel akarsz, előtte le kell kaparnod a mészréteget, utána leglettelni, alapozni, és aztán festheted.
2011. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rálehet.

Elméletileg le kell kaparni és glettelni kell.

Én itthon nem kapartam le hanem csak ráfestettem, ennek még csak 1 éve de nem jött le a festék.

Ez igazából a festékrétegtől függ.

2011. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Megprobálom majd én is inkább ráfesteni!

Remélem nem lesz belöle utólag baj.

2011. jún. 1. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Mész alapú falra csak mész alapú festéket lehet kenni. A diszperzites le fog róla peregni. Gletteld le festés előtt.
2011. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gfero ***** válasza:
le lehet a meszes glettet azért használják mert sokkal vastagabban lehet vele glettelni és elvileg a második réteget átglettelik egy 3-6 mm-es glettanyaggal azért mert a meszes 6-30 mm szokott lenni és nem lehet tükör sima falat csinálni belőle.de ha neked megfelel vagyis a felület simasága akkor rá lehet festeni nem lesz gond.
2011. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gfero ***** válasza:
a meszelt falat át kell kaparni és a laza rétegeket lekaparni és kijavítani
2011. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!