Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Méretre vágott pvc lerakása...

Méretre vágott pvc lerakása bonyolult művelet, vagy megoldható szakember nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Valakinek igen, valakinek nem. Én például biztos nem hívnék szakembert. Ha van egy elszántságod és hozzá kellő ügyességed és türelmed, akkor le tudod magad is rakni.
2011. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az van, bőven :)
2011. jún. 3. 21:18
 3/9 gfero ***** válasza:
ne egy bonyolult művelet ha van egy kis kézügyességed akkor egyszerű
2011. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, akkor nekifogunk. esetleg még arra válaszolhatnátok, hogy a teljes felületet ragasszuk le, vagy elég a széleket, és átlókat?
2011. jún. 3. 21:43
 5/9 gfero ***** válasza:
én telibe javaslom úgy összetekerve bekensz 30-40 cm-ert és folyamatosan gurítod kifelé persze mindig alákensz ahogy a ragasztós rész elfogyott .elindulsz az egyik faltól összetekerve a másik irányába folyamatosan kened ahogy tekered kifele
2011. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez így egész emberi, köszi :) nem hangzik olyan nehéznek. meg gondolom légmentesre kell simítani. egy 20 nm2 leterítése mennyi idő?
2011. jún. 3. 22:01
 7/9 gfero ***** válasza:
hát arra kell vigyázni hogy ne maradjon alatta légrés egy kefével tudod kifelé simítani .hogy menyi idő 1-24 óra közt ez tőled függ
2011. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nálunk, a régi lakásban anno olyan masszívan oda volt ragasztva a pvc, hogy a régit nem tudtuk felszedni, és az újat arra kellett ragasztani. csodás :D


szerintem ne ragasztózd túl, elég csak a szélén.

2011. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nálunk is ez lesz a helyzet, még nem bontottam meg a régi undormányt :)
2011. jún. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!