Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A festő lefestette a nyílászár...

A festő lefestette a nyílászárók fém részeit is. Most nem lehet becsukni, hogy és mivel szedjem le a rászáradt festéket?

Figyelt kérdés
Hígítóval már órák hosszat próbáltam, de nem jön le semmi. Próbáltam kaparni késsel is meg fém reszelővel, de azzal se megy. 2-3 vastag réteg van rákenve, már rászáradt. Mivel marassam le? A kromofágról hallottam, az szerintetek jó erre vagy tudtok célszerűbb cuccot? Ha jó a kromofág, akkor hogy vigyem fel rá? Gondolom a kesztyűt is szétmarja. És egyszer rakjak rá, aztán magától lepergeti vagy többször folyamatosan és kaparjam közbe valamivel?
2011. jún. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd vissza a festőt, ez az ő dolga! Egy kromofág 1000 ft, é s tönkre teheted az egész mázolást vele. De levésni nem tudtad?
2011. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy hívd vissza a festőt. Le kellett volna ragasztania előtte..
2011. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nem tudom visszahívni. Nekem kell leszedni valahogy.
2011. jún. 21. 17:33
 4/4 ekeke ***** válasza:

Gondos festő minden fémrészt kitakar. Még gondosabb festő szétszereli és CSAK a fát csiszolja, gletteli, festi.


A zárat tartó csavarokról óvatosan le kell vésni a festéket, kitekerni. A zárat magát határoló festéket sniccerrel körbevágni, hog yne szakítsa fel a szomszédos festéket, a zárat kivenni, kromofág, akár másik festék, majd jól bezsírozni belül.

2011. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!