Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lefesthetem csak úgy "simán"...

Lefesthetem csak úgy "simán" az íróasztalomat, csiszolás, stb nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretném ha mahagóni színú lenne az írósztalom,ami most bükk színű.Csak nem tudom hogyan fogjak neki?Egyáltalán le lehet festeni,mert ez nem olyan tömörfa mint a régi bútorok,hanem csak ilyen laminált bútorlapféle,azt hiszem leglábbis annak hívják.Nem szeretnék megválni tőle,csak a színe nem passzol az új bútorokhoz.De nem szeretném tönkretenni sem.A barkácsműsorokban mindig olyan lazán átmázolnak mident,én is kedvet kaptam a dologhoz.Vagy szerintetek menjek egy barkácsboltba és kérjem ki az eladó véleményét?Nem akarom,hogy hülyének nézzen :S 20/L
2011. jún. 21. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én öntapadós tapétát keresnék szépet, jó minőségűt és letapétáznám. Pont olyan mintázatúakat is lehet kapni, mint amivel a bútorlapokat is fóliázzák.


olyan jó 10 éve tapétáztam így le egy sor kisszekrényt, a mai napig jól néznek ki.

2011. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ne is próbálkozzak a festéssel?
2011. jún. 22. 13:29
 3/5 shelli ***** válasza:

Sajnos nem tudod úgy megcsinálni, hogy elégedett lehess vele teljesen. Én próbáltam és tiszta gáz lett... :(

És vagy 3x át kellet kenni.

2011. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet festeni, csak a normális fa bútort.
2011. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a tapéta b**a ink fesd le annyiszor amig megmarad rajta!!
2011. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!