Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerülne egy 4x4...

Mennyibe kerülne egy 4x4 méteres szoba lebetonozása és parkettázása?

Figyelt kérdés
Szeretnénk felújítani egy szobát, de nagyon régi már. Arra gondoltunk hogy parkettázni kéne, de nincs alatta beton alap. Mennyibe kerülni ezt megcsináltatni?
2011. jún. 30. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 200-300 ezer!
2011. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkadíjjal, anyagokkal kb. 120-150 ezer forintra taksálom.
2011. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Két éve volt a legolcsóbb parkettának nm-e 6000 ezer. Ha csak azzal számolsz, akkor 16nm-re az már 96 ezer.
2011. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha laminált parkettát tesztek, akkor az kb. 40-50ezer csak. Most csináljuk mi is. 1200Ft négyzetmétere a parkettának, de hozzá jön még a vízzáró fólia, a hangcsillapító szivacsréteg, vízzáró ragasztó, szegélyek és így jön ki az a 40-50ezer. A betonozást nem tudom.
2011. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokba. De attól is függ, hogy ti csináljátok-e vagy szakembert hívtok. Meg amúgy nézzetek jól alá, mielőtt kalkuláltok.

Még kicsi voltam, a szüleim vettek egy régi házat, hogy azt felújítjuk. Ott például az egyik szoba alatt egy hatalmas lyukat találtak. Az kapásból elnyelt 2 vagy 3 kocsi sódert. Régi házaknál érdemes a költségek duplájával kalkulálni, mert biztos, hogy előjön valami, amire nem is számítottál. A másik például nálunk az volt, hogy felmentek a padlásra bekötni a villanyt és leszakadt a födém :S az se volt olcsó mulatság.

Szóval minimum 400 ezerrel számoljatok.

2011. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!