Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valakinek olyan emésztőgöd...

Van valakinek olyan emésztőgödörje, amelyikben mikroorganizmusok bontják le a cuccot? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs, de volt. Sannitree bio enzimet használtam, ami nagyon jó volt, szagmentes volt és gyorsan dolgozott.
2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, "Septifos" nevű szert használjuk, -jó!
2011. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg lehetett azzal a vízzel öntözni, vagy akár kocsit mosni, mint ahogy az ezt forgalmazó cégek mondják?
2011. júl. 5. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én öntözni használtam a vizet, de kocsimosásra azért nem merném!
2011. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha dobsz bele néhány lapát jó fekete földet, mikor már van benne egy kis trágya, akkor semmiféle szuperlöttyöt nem kell beleönteni, mert a talajban lévő baktériumok és gombák közül úgyis elszaporodnak azok, amelyeknek megfelel az az élettér.
2011. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Földet beletenni, hát persze! De milyen gyakran kell ismételni? Mert ugye ha gyakran dobáljuk, akkor egy idő után tele lesz földdel az emésztő, és lám nincs gödör.
2016. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!