Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fehér műanyag kerti bútorról...

Vic29 kérdése:

Fehér műanyag kerti bútorról milyen módszerrel lehet eltávolítani a szennyeződéseket, ami normál lemosással, sikálással nem tűnik el?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beleette magát a műanyagba, akkor bútorcserével.
2011. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TheTrollDog válasza:
Egy jó köpet mindenre jó Természetes és jól oldja a koszt ! A leghatásosabb a KUTYA nyál !
2011. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
talán nitro hígítóval, vagy körömlakk lemosóval, de attól függ hogy milyen szennyeződés.
2011. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

aceton meg nitro. akkor a bútor is eltűnik. okos vagy, előző.


régebben volt egy cif vagy mi reklám. tehát valami szemcsés súrolószerrel, ami mechanikusan leszedi a bútor felső rétegét, tehát tulképp a rárakódott koszt.


egy próbát megér, pláne ha van otthon ilyen szered. mondjuk szép meló lesz, el fogsz fáradni rendesen :)

2011. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom! Én már próbáltam a gőztisztítóval is, de csak a friss dolgokat hozza le. A súroló is csak addig volt jó. Én átfestésen gondolkodok (csak nem tudom a "hogyan"-ját), mert még nagyon jó állapotú.
2011. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szódabikarbóna sok mindenre csodaszer, benedvesíted a bútort rászórod a szódabikarbónát rajtahagyod néhány percig, majd a dörzsis szivacsoddal átdörzsölöd bő vízzel leöblíted. Akár ezt egy kis tasakos szódabikarbónával kipróbálhatod, ha sikeres akkor kilós kiszerelésbe én 450Ft szoktam venni konyhába fürdőszobában sütőtisztításhoz ruhafehérítéshez csak ezt használom.
2014. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!