Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » . Ezeket a szekrényajtókat...

. Ezeket a szekrényajtókat meg lehet csináni? Előző tulaj kinyithatta elég durván. Kiszakadt egy az egybe.

Figyelt kérdés
[link] jpg [link] jpg [link] jpg [link] jpg
2011. júl. 10. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hibásak a kép linkjeid..
2011. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyébként már úgy látom javították, ennél többet nem lehet tenni, fóliázott farostlemez ha jól látom.

Esetleg feltölteni valamivel és öntapadó fóliával újrafóliázni... .De sztem nem éri meg, tökéletes úgysem lesz.

2011. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen.

Csak műanyag ragasztóval ragasztották.

Hol lehet kapni ilyen fóliát?

2011. júl. 10. 20:19
 4/9 A kérdező kommentje:
2011. júl. 10. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek szemétre valók...
2011. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos megvan az okod arra,ha ezeket javítani akarod.Viszont nem érdemes pénzt költeni rá,az lesz a legjobb,ha veszel öntapadós tapétát és leragasztod.Ha meg teheted,vegyél másikat,ez alapból ronda amúgyis.
2011. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyen fóliát hol lehet kapni egyébként?

Amúgy szerintem nem olyan ronda ez a szekrénysor.

[link]

2011. júl. 11. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok... szerintem sem ronda. A fóliával papírboltban próbálkozhatsz. Persze nem lesz tökéletes, de szebb lesz, mint most. Legjobb, ha elviszel valami alkatrészt (ami a legkisebb, nem muszáj az ajtót, elég egy polcot is) színmintának.
2011. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

A polc szélesebb mint ez az ajtó :D

Ez olyan mint mikor az ember elmegy autóhoz szint kevertetni és nincs a tankoló nyílásnak külön ajtaja amit leszedhetne :)

2011. júl. 12. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!