Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezermesterek, ötletzsákok,...

Ezermesterek, ötletzsákok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy maszkra/szemvédőre, ami nem engedi, hogy alvás közben gyűrjem az arcom. Sajnos nem tudok a hátamon aludni, és valahogy mindig úgy fúrom a párnába a fejem, hogy a szemem alatt nagyon csúnyán függőleges ráncok alakulnak ki. A síszemüveg (kivett üveggel) tökéletesen megoldotta a problémát, viszont úgy szorítja le a bőrömet, hogy reggelre nagyon bedagad a szemem – rosszabb mint a ránc.

Kéne valamit eszkábálnom, amitől nem tudom begyűrni az arcom a párnába, de nem is szorítja el a vérkeringésemet, és lehetőleg kisebb mint egy bukósisak :)


2011. aug. 7. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt a kép arról, hogy mit művelek:

[link]

2011. aug. 7. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem találsz ilyen alkalmatosságot, hiszen bármit is eszkábálsz, zavarna a nyugodt pihenésben.


Inkább a matracon próbálj változtatni, ma már vannak olyan anyagból készült matracok, amik erre a "problémára"(!) jók lehetnek.

2011. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Matrac csere kizárt, erre a tíz évre már beleöltem az egészséges alváshoz szükséges párszázezret, nem azzal van a gond. Amúgy a síszemüveggel sem volt kényelmi probléma, vasvillával a fejemben is nyugodtan tudnék aludni,ha tudnám, hogy reggelre nem úgy nézek majd ki mint a nagyanyám két hónappal a temetése után.
2011. aug. 7. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy az alvási pozícióval van gond és nem a bőröddel?

Csak azért mert kérdésed áttárgyaltuk a baráti körünkben és arra jutottunk hogy ez egy tök normális dolog amihez nem kell segédeszköz.Mindenki így sőt jobban összegyűri az arcát de felkelés után a reggeli mosdást követően szinte azonnal eltűnik-kisimul a maradék pedig fél-egy óra alatt a semmivé válik. Szerintünk konzultálj egy bőrgyógyásszal!

2011. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is elégé össze gyűröm az arcom nekem ez segített

[link]

500 Ft csak!

2011. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megfordult már a fejemben, hogy nem elég vastag a bőr a képemen, aztán azzal nyugtatgattam magam, hogy a mimikai ráncok napi pár mosolytól is bevésődnek, nekem meg éjjel 8-9 órán át van folyamatosan gyűrve az arcom. Beszélni fogok bőrgyógyásszal mindnképp, ettől függetlenül szükségem lenne valami szerkentyűre.
2011. aug. 7. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!